Analyzátor Protokolu Teledyne LeCroy

Teledyne LeCroy Protocol Analyzer

Teledyne LeCroy je popredným poskytovateľom analyzátorov protokolov, cvičiacich / emulátorov, rušičiek a overovacích nástrojov pre existujúce a vznikajúce štandardy digitálnej komunikácie, ako sú PCIexpress, Ethernet, USB alebo Bluetooth. Nástroje spoločnosti Teledyne LeCroy, navrhnuté na vytváranie, zachytávanie a analýzu vysokorýchlostného komunikačného prenosu, pomáhajú vývojárom objavovať a opravovať pretrvávajúce a občasné chyby a nedostatky v dizajne svojich produktov.

Podporované protokoly:
  • Ethernet a Fibre Channel vč. PAM4
  • PCI Express (PCIe)
  • SAS (Serial Attached SCSI)
  • SATA (Serial ATA)
  • USB
  • Bluetooth

Analyzátor protokolov na overenie a ladenie komunikácie rozhrania

Hardvérové riešenia

PCI Express Protocol Analyzer
Analyzátor protokolu PCI Express

Analyzátor protokolu PCI Express

PCI Express (PCIe) sa stal poprednou technológiou prepojenia, ktorá je nástupcom architektúry Peripheral Connect Interface (PCI). Architektúra PCI Express (PCIe) zachováva model použitia PCI a softvérové rozhrania na ochranu investícií a bezproblémovú migráciu vývoja. Táto technológia je zameraná na rôzne segmenty trhu v oblasti výpočtového a komunikačného priemyslu a podporuje riešenia typu čip-to-chip, board-to-board a adaptéry. PCI Express 4.0 v súčasnosti beží rýchlosťou 16 GT / s alebo 16 Gbps na jazdný pruh v každom smere a poskytuje celkovú šírku pásma 64 GB / s v konfigurácii so 16 jazdnými pruhmi, ktorá je najväčšou používanou veľkosťou.

Ethernet Protocol Analyzer
Analyzátor protokolu Ethernet

Analyzátor protokolu Ethernet

Ethernet, ako najbežnejší komunikačný protokol na planéte, sa naďalej rozširuje na nové trhy a zahŕňa nové protokoly; Predstavuje to dnešným ethernetovým inžinierom množstvo nových výziev na testovanie a overovanie. Konkrétne je to čoraz častejšie prijímanie bezstratových Ethernetových štandardov ako FCoE, RoCE a NVMf. zvýšenie rýchlosti linky Ethernet teraz až na 100 Gb / s; a nové fyzické a logické komunikačné normy na podporu týchto technológií a rýchlostí; staršie testovacie nástroje sú pre vývojárov ethernetových produktov a ekosystém neaktuálne a neúčinné. Teledyne LeCroy rieši tieto potreby využitím našich rozsiahlych skúseností s vysokorýchlostnými nástrojmi na analýzu sériových údajov, ktoré v súčasnosti používa mnoho rovnakých spoločností vyvíjajúcich produkty pre NAS, SAN, LAN a ďalšie vysokorýchlostné protokolové prostredia.

USB Protocol Analyzer
Analyzátor protokolu USB

Analyzátor protokolu USB

Predstavenie USB 3.2 a USB 4 spolu s konektorom Type-C predznamenáva novú éru bezprecedentného výkonu pre spotrebnú elektroniku, ktorá teraz môže využívať toto univerzálne rozhranie pre napájanie, dáta a displej. Vývojári, umiestnení ako primárne vysokovýkonné prepojenie pre nasledujúce desaťročie, zvyšujú svoje odborné znalosti o USB 3.2 / USB 4. Od technickej validácie až po test zhody, dôverujte odborníkom spoločnosti Teledyne LeCroy, aby vám pomohli zaistiť kompatibilitu produktov pre USB systémy novej generácie.

Bluetooth Protocol Analyzer
Bluetooth Protocol Analyzer

Bluetooth Protocol Analyzer

Rodina Frontline analyzátorov a nástrojov protokolu Bluetooth podporuje každý profil a protokol v celej špecifikácii Bluetooth. Od „klasickej“ technológie Bluetooth (BR / EDR) po nízkoenergetickú technológiu Bluetooth (LE) umožňujú analyzátory protokolov frontline ľahšie uvedenie produktov na trh rýchlejšie tým, že pomáhajú pri riešení problémov, ladení a dekódovaní týchto zložitých komunikačných tokov.