AWR VSS (Visual System Simulator)

AWR VSS (Visual System Simulator)

Navrhovanie kompletných RF systémov je komplexná úloha, pri ktorej musíte na svojej doske nájsť správnu kombináciu RF komponentov, antén a RF obvodov. Popísať systém s modelmi správania v kombinácii s opätovným použitím existujúcich podrobných RF obvodov vyrobených v kancelárii Microwave je ľahká úloha s VSS. Visual Simulator (VSS) pracuje na rovnakom modeli databázy ako Microwave Office. Modely správania a podrobné obvody sú dynamicky prepojené. Na porovnanie, t. J. Dvoch alternatívnych obvodov, bolo potrebné iba pravé kliknutie myšou, aby ste vybrali ďalší obvod a preformulovali. Samotný okruh sa aktualizuje automaticky.

VSS prichádza s časovou doménou a simulátorom frekvenčnej domény optimalizovaným pre návrh systému s harmonickým vyvážením. Ak chcete pridať komponenty RF, jednoducho pridajte nelineárne modely ako kompilované modely (napríklad .DLL) od dodávateľa komponentov.

List

Vyzkoušejte AWR zdarma

Stáhněte si plnou verzi Cadence AWR. S ním se můžete seznámit se všemi vlastnostmi a funkcemi softwaru. Objevte, jak snadné je používat tyto špičkové technologie RF designu. Testujte 7 dní zdarma a v případě zájmu požádejte FlowCAD o prodloužení zkušební doby.

Náš tým podpory vám rád pomůže s instalací a je připraven zodpovědět vaše dotazy.