AWR VSS (Visual System Simulator)

AWR VSS (Visual System Simulator)

Navrhovanie kompletných RF systémov je komplexná úloha, pri ktorej musíte na svojej doske nájsť správnu kombináciu RF komponentov, antén a RF obvodov. Popísať systém s modelmi správania v kombinácii s opätovným použitím existujúcich podrobných RF obvodov vyrobených v kancelárii Microwave je ľahká úloha s VSS. Visual Simulator (VSS) pracuje na rovnakom modeli databázy ako Microwave Office. Modely správania a podrobné obvody sú dynamicky prepojené. Na porovnanie, t. J. Dvoch alternatívnych obvodov, bolo potrebné iba pravé kliknutie myšou, aby ste vybrali ďalší obvod a preformulovali. Samotný okruh sa aktualizuje automaticky.

VSS prichádza s časovou doménou a simulátorom frekvenčnej domény optimalizovaným pre návrh systému s harmonickým vyvážením. Ak chcete pridať komponenty RF, jednoducho pridajte nelineárne modely ako kompilované modely (napríklad .DLL) od dodávateľa komponentov.

List

Stiahnite si bezplatnú skúšobnú verziu AWR

Získajte plnú verziu softvéru Cadence AWR a vyskúšajte si ho. To vám umožní vyskúšať všetky funkcie a funkcie softvéru na obmedzený čas. Stiahnite si teraz a zistite, aké ľahké je používať tieto najmodernejšie technológie RF dizajnu. Testujte 7 dní a ak sa vám páči, požiadajte spoločnosť FlowCAD o predĺženie skúšobnej doby.

Test zadarmo