AWR AXIEM EM Simulator

AWR AXIEM EM Simulator

AXIEM je 3D planárny, otvorený hraničný, mriežkový spôsob riešenia momentov (MoM) založený na integrálnych formuláciách Maxwellových rovníc. Rieši prúdy na vodorovných kovových vrstvách a zvislých priechodoch oddelených rovinnou dielektrickou vrstvou. EM Simulátor má flexibilné možnosti portov, ktoré podporujú rôzne možnosti pre referenciu na zem a vnútorné alebo okrajové umiestnenie portov.

Pokroková hybridná technológia zapletenia povrchov kovov využíva trojuholníky a obdĺžniky pre hrubé a tenké kovové štruktúry. Znížený počet ôk vedie k veľmi efektívnej simulácii s kombináciou vysokej kapacity a rýchlosti. Unikátny algoritmus riešenia MoM sa prispôsobuje rádu N*log (N). Táto technológia poskytuje presné a robustné výsledky pri frekvenciách až do DC.

V skutočnosti neexistuje jediný EM simulátor, ktorý bude vhodný pre všetkých zákazníkov alebo všetky triedy problémov. Rýchlosť, kapacita a presnosť sú len niektoré z dôvodov, prečo je možné zvoliť jeden nástroj pred iným, zatiaľ čo intuitívnosť, technická podpora a integrácia / otvorenosť k existujúcim nástrojom toku návrhov. AXIEM veľmi dobre rieši dva z týchto štyroch požiadaviek / scenárov s rýchlymi a efektívnymi výsledkami.

Vyzkoušejte AWR zdarma

Stáhněte si plnou verzi Cadence AWR. S ním se můžete seznámit se všemi vlastnostmi a funkcemi softwaru. Objevte, jak snadné je používat tyto špičkové technologie RF designu. Testujte 7 dní zdarma a v případě zájmu požádejte FlowCAD o prodloužení zkušební doby.

Náš tým podpory vám rád pomůže s instalací a je připraven zodpovědět vaše dotazy.