AWR Analyst 3D FEM Simulator

AWR Analyst 3D FEM Simulator

AWR Analyst je kompletný 3D FEM simulátor pre RF aplikácie. Ak chcete simulovať a analyzovať zložité štruktúry, 3D konektory, kryty alebo kryty, antény alebo dokonca spájať drôty v Microwave Office, potrebujete kompletný 3D konečný prvok metód (FEM), riešenie a simulácie. Pomocou nástroja Analytik vytvoríte svoju 3D sieť a získate presné výsledky pre svoju vysokofrekvenčnú analógovú DPS a zrýchlite vývoj vysokofrekvenčných produktov od počiatočnej fyzickej charakterizácie návrhu až po úplné overenie 3D EM. Jeho 3D FEM riešič poskytuje rýchlu a presnú EM analýzu.

Analyst ponúka úplnú technológiu riešenia 3D FEM s prispôsobivým objemovým tetrahedrálnym záberom, priamymi a opakovanými riešiteľmi a diskrétnymi a vysokofrekvenčnými zametaniami, aby presne a rýchlo charakterizoval prepojovacie štruktúry, husté obvody a anténne štruktúry všetkých veľkostí.

List

Funkcie AWR Analyst

Adaptive Meshing
Adaptívne zosieťovanie

Adaptívne zosieťovanie

Algoritmy adaptívneho zapájania 3D využívajú vysoko robustnú metódu volumetrického tetraedrového zapletenia na automatické poskytovanie presných výsledkov s minimálnym úsilím pri nastavovaní alebo manuálnym zásahom. V prípade potreby je možné pomocou 3D editora povoliť užívateľskú kontrolu siete pre jednotlivé tvary. Analyst prichádza s celým radom bežných RF / mikrovlnných častí, ktoré už boli vytvorené, vrátane konektorov a antén.

Vyzkoušejte AWR zdarma

Stáhněte si plnou verzi Cadence AWR. S ním se můžete seznámit se všemi vlastnostmi a funkcemi softwaru. Objevte, jak snadné je používat tyto špičkové technologie RF designu. Testujte 7 dní zdarma a v případě zájmu požádejte FlowCAD o prodloužení zkušební doby.

Náš tým podpory vám rád pomůže s instalací a je připraven zodpovědět vaše dotazy.